KONST / Litografier / Serigrafi 13484061
nr 1348 4061
Anette Englund
(f. 1954), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad 236/250. Motivet: 38x53 cm
Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:43:54